درباره من

 

 

من رضا جسمانی هستم. مدرس زبان انگلیسی با بیش از 26 سال سابقه تدریس تافل و آیلتس هستم.

 من دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش زبان انگلیسی هستم و روش تدریس ویژه ای برای دانشجویان ودانش آموزان خودم دارم.

در کلاس های حضوری یا آنلاین ، من گزینه های زیادی برای یادگیری شما ارائه میکنم . کلاس‌های حضوری من در تورنتو برگزار می‌شود و کلاس‌های آنلاین من از طریق نرم‌افزار کنفرانس ویدیویی ارائه می‌شود و به دانش‌آموزان انعطاف‌پذیری برای یادگیری از هر کجای دنیا را می‌دهد.

روش تدریس من بسیار تعاملی، جذاب، و متناسب با نیازهای فردی هر دانش آموز است. چه مبتدی یا یک زبان آموز پیشرفته باشید، من با شما بصورت خصوصی و یا چند نفره کار خواهم کرد تا اهداف خاص شما را برآورده کند. من طیف وسیعی از خدمات، از جمله کلاس های ESL، آمادگی آزمون آیلتس، تافل و سلپیپ و مشاوره زبان انگلیسی بخصوص در زمینه رایتینگ و مقاله نویسی برای پذیرش دانشگاه را ارائه می دهم.

در کلاس های ESL خود، بر بهبود مهارت های نوشتن، صحبت کردن، شنیدن، و خواندن شما تمرکز می کنم. هدف من این است که به شما کمک کنم در استفاده از زبان انگلیسی در هر شرایطی از جمله موقعیت‌های تحصیلی و اجتماعی احساس راحتی کنید. من از انواع روش های تدریس مثل فعالیت های تعاملی، و منابع چند رسانه ای برای ایجاد یک تجربه یادگیری جذاب و موثر استفاده می کنم.

اگر برای امتحان های زبان انگلیسی مثل آیلتس، تافل و سلپیپ آماده می‌شوید، می‌توانم به شما کمک کنم تا مهارت‌ها و استراتژی‌هایی را که برای موفقیت و گرفتن نمره های بالا نیاز دارید، کسب کنید و توسعه دهید. من طیف وسیعی از خدمات آمادگی این آزمون ها را ارائه می‌دهم از جمله تست‌های تمرینی، تدریس فردی و برنامه‌های مطالعه شخصی.

در نهایت، من همچنین مشاوره زبان انگلیسی برای پذیرش دانشگاه را برای دانش آموزان دبیرستانی ارائه می دهم. درخواست برای دانشگاه می تواند بسیار پیچیده و سخت باشد، به خصوص برای دانشجویانی که تازه وارد کانادا شده اند یا به زبان انگلیسی تسلط ندارند. من با دانش آموزان کار می کنم تا نقاط قوت و ضعف آنها در زبان انگلیسی را شناسایی کنم و به آنها کمک کنم تا روند پیچیده درخواست را طی کنند و در ادامه از لحاظ زبان انگلیسی با مشگلی روبرو نباشند . هدف من کمک به دانشجویان برای پذیرش در بهترین دانشگاه ها و کالج ها در کانادا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اگر سوالی دارید یا مایل به تعیین وقت مشاوره هستید، لطفا با من تماس بگیرید. من با کمال میل آماده پاسخگویی به تماس شما هستم

 

تلفن 

 (647) 719-1481